Rastapatside tööriist “Kiilisaba”

38,00

Kvaliteetne rastapatside tegemise tööriist kahe heegelnõelaga ning pähklipuidust käepidemega. Just sellist topeltkonksuga tööriista olen ma juba 6+ aastat kasutanud, et teha rastapatse, pikendusi ja neid pikendusi ka kinnitada. Vahel läheb seda tarvis ka hoolduses.

Laost otsas

Kvaliteetne rastapatside tegemise tööriist kahe heegelnõelaga ning pähklipuidust käepidemega. Just sellist topeltkonksuga tööriista olen ma juba 6+ aastat kasutanud, et teha rastapatse ja pikendusi ning neid püsipikendusi ka kinnitada. Vahel läheb seda tarvis ka hoolduses.

Käepideme teen ma pähklipuu puidust, samade proportsioonide ja kvaliteediga nagu ka enda isikliku tööriista tegin. Peale aastatepikkust katsetusperioodi olen proovinud taolisi erinevate hindade, kvaliteedi ja suurustega topeltkonkse – odavad variandid (tavaliselt bambusest käepidemega) hakkavad väänduma või murduvad. See siin on aga tõeline tööriist, mille peale saab loota ja mis õhkab kvaliteeti ka juba niisama käes hoides.

Käepideme täpne välimus võib varieeruda, kuna tegemist on käsitööna valmistatud tööriistaga ning puit on looduslikult varieevuva välimusega. Konksud on käepidemesse liimitud tugeva epoksiidliimiga.

Kui soovid rastapatside valmistamise/hooldamise väljaõpet, siis suhtleme DM’is: https://instagram.com/taneradreads/

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rastapatside tööriist “Kiilisaba””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga